Mikołajki z naszym Zakładem

5 grudnia br. restaurację „Na Wzgórzu” opanował świąteczno-mikołajowy klimat, a to za sprawą niezwykłych gości. Tego dnia do dzieci z sąsiedztwa Zakładu Produkcji Kruszyw przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty.

 

Również rodzice mogli liczyć na niezapomniane wrażenia, a specjalne atrakcje były dedykowane najmłodszym gościom.

Wspólna zabawa

Pani Mikołajowa wspierała dzielnie Mikołaja zachęcając dzieci do wspólnej zabawy i uczestnictwa w rozmaitych konkurencjach. Rzut śnieżką, przewożenie śnieżnej kuli, poszukiwanie zagubionych prezentów, jazda na reniferze czy wspólny taniec w rytm muzyki, to tylko niektóre z atrakcji.

Na tych dużych i trochę mniejszych czekał również pyszny poczęstunek przygotowany przez hotelową restaurację.

 

Bałwanek Olaf

Bardzo ważnym i niezwykłym gościem okazał się bałwanek zwany Olafem, który twierdzi, że „dla niektórych warto się czasem roztopić”. To właśnie dla niego dzieci przepięknie zaśpiewały przeboje z filmu „Kraina Lodu”.

 

Prezenty od Mikołaja

Dla każdego z najmłodszych Mikołaj przywiózł prezenty. Nawet maluchy chętnie pozowały do zdjęć z Mikołajem – pamiątkowe fotografie uchwyciły uśmiechnięte buzie dzieci i rodzinną atmosferę tego dnia.

 

07.12.2016

Zobacz również:

Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!

Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Zakład Produkcji Kruszyw zaprasza Panie na sąsiedzkie spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W programie słodki poczęstunek i niespodzianka dla wszystkich Pań. Zapraszamy w środę 8 marca br. na godz. 13:00 do restauracji "Na Wzgórzu" w Gniewie. Zobacz również: Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo! Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie. Spotkanie z MikołajemZapraszamy serdecznie naszych małych Sąsiadów na spotkanie z Mikołajem, Mikołajową i bałwankiem Olafem.

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.