Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.

Pierwszy skatepark w Gniewie

Kilka lat temu dzięki determinacji i zaangażowaniu grupy lokalnych skaterów oraz wsparciu finansowym i merytorycznym Gminy oraz naszego Zakładu udało się stworzyć pierwszy skatepark w Gniewie.

 

Weber Skok od tej pory służy lokalnej społeczności w rozwijaniu pasji i umiejętności, a amatorzy sportów ekstremalnych mają okazję pochwalić się swoimi postępami podczas majowych imprez z okazji otwarcia sezonu.

 

A w tym roku…

Nie inaczej będzie w tym roku. 12 maja tradycyjnie dostarczą nam wrażeń akrobacje profesjonalnych deskorolkarzy. Ich imponujące flipy, slidy czy grindy to lata doświadczeń, które zbierali między innymi podczas wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów riderów.

 

Zainspirowani występami poćwiczą triki na własnych bądź wypożyczonych deskorolkach, a co odważniejsi zmierzą się z kolegami i koleżankami podczas zawodów organizowanych w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Jako że skating to nie tylko deskorolki, stanąć w szranki będą mogli również miłośnicy innych sportów wyczynowych – jazdy na hulajnogach.

 

Dla każdego coś miłego…

Dla osób, które nie czują się jeszcze pewnie w sportach ekstremalnych przewidziano bardziej tradycyjne w formie ćwiczenia na skoczność. Animatorki poprowadzą wspólne zabawy, a wśród nich gry w klasy, mega skakankę, skoki w dal czy gry z piłką i konikami do skakania.

 

Niewątpliwie wspaniałej rozrywki dostarczy euro bungee, które pozwala na wykonywanie różnych akrobacji na trampolinach. Jedno jest pewne: każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

 

Adrenalina i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu potrafi zaostrzyć każdy apetyt, nie ma się jednak o co martwić. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na porcję gorącej zupy i inne przekąski.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy – skocz z nami na rodzinną zabawę!

 

Regulamin zawodów

 

Plakat zawodów

17.04.2018

Zobacz również:

Zapraszamy na gniewski skatepark 14 maja br.

Niebawem, już po raz siódmy, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

Stypendium dla ósmoklasistów

Wierzymy, że w młodych mieszkańcach Gniewu tkwi potencjał. Dlatego stworzyliśmy program stypendialny, który będzie wspierał przyszłych inżynierów. W lipcu tego roku po raz kolejny nagrodzimy uczniów kończących ósme klasy.

Konkurs dla uczniów pt. „Zaprojektuj swój wymarzony i ekologiczny dom”

Nowy konkurs Zakładu Produkcji Kruszyw dla dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych gminy i miasta Gniew.