IV Bieg Gniewski z naszym Zakładem – zapraszamy!

23 września 2017 r., wystrzałem z armaty w samo południe, na zamku w Gniewie ruszy IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw.


Na biegaczy oprócz pięknej trasy czekać będą wspaniałe nagrody, m.in. 5 podwójnych zaproszeń na noclegi w Hotelu Zamek Gniew. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli piękne medale oraz bogate pakiety startowe razem z koszulką. Na mecie czekać będzie ciepła herbata, zupa, jogurt oraz pyszna drożdżówka. Do tego, jak zawsze podczas Biegu Gniewskiego, świetna atmosfera i mnóstwo wrażeń.

 

Nie zapominając o najmłodszych, imprezą towarzyszącą biegowi głównemu będzie III Dziecięcy Bieg Gniewski. Pociechy będą mogły sprawdzić się na trasie dookoła Zamku w Gniewie. Jako nagrodę otrzymają pamiątkowy medal i drobne upominki. W biegu dla dzieci wszyscy są zwycięzcami, liczy się udział i dobra zabawa!

 

 

26.06.2016

Zobacz również:

IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

23 września, punktualnie o godz. 12:00 wystartował IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Rekordowa liczba uczestników, bo aż 374 zawodników pokonała dystans 10 kilometrów.

III Bieg Gniewski Sebastian Kryszczuk

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw zakończony!

Piękna pogoda, wspaniała rodzinna atmosfera, rekordowa frekwencja – tak można podsumować III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, który odbył się 24 września 2016 r.

Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw!

Mieszkańcy Gniewu po raz trzeci będą mogli sprawdzić swoją kondycję podczas jednego z najważniejszych wydarzeń biegowych w okolicy – III  Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Impreza odbędzie się już 24 września b.r. !