Rekordowo i sportowo – Dzień Otwarty 2015

Motywem przewodnim Dni Otwartych 2015 był sport, a konkretnie zawody rowerowe. Podczas zakładowego turnieju uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję podczas jazdy na „dwóch kółkach” oraz porównać osiągnięte wyniki z mistrzami kolarstwa. W 2015 r. został też pobity rekord odwiedzin – tysięczna osoba przekroczyła progi Zakładu. Piękna pogoda, moc atrakcji i pyszne jedzenie – wszystko to złożyło się na wyjątkowy klimat tego dnia.

 

Witając przybyłych gości, Marek Dziurdzia, dyrektor Produkcji i Logistyki Weber powiedział, ze już ponad tysiąc osób odwiedziło firmę Weber. Tysięcznym odwiedzającym okazał się p. Bogdan Stępniak.

 

Przez pięć godzin spędzonych z Zakładem Produkcji Keramzytu nie można było się nudzić. Dorośli tradycyjnie mogli poznać zakład „od podszewki”, czyli zwiedzili kopalnię, laboratorium i linie produkcyjną. Można było również zapoznać się z informacjami na temat zastosowania keramzytu w ogrodnictwie.

 

Wśród dzieci dużą popularnością cieszył się dmuchany zamek z kulkami oraz przejażdżka kolejką. Można było spróbować swoich sił w strefie plastycznej z kreatywnymi zabawami czy dziecięcym kąciku ekologicznym. O wspaniałą zabawę zadbali animatorzy. Ponadto uczestnicy zabaw zdobywali specjalne pieczątki uprawniające do zdobycia cennych upominków.

 

Niebywałą atrakcją okazał się wyścig na trenażerach Weber Bike. Chętni sprawdzili swoją kondycję i porównywali wyniki z mistrzami kolarstwa. Na gości czekały też sportowe zmagania rowerowo-keramzytowego turnieju Weber Challenge.

 

13.06.2015

Zobacz również:

Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzien Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.