Sport

Turnieje

Podium i tytuł Króla Strzelców dla Gniewu w Coca-Cola Cup!

Co to był za turniej! Zawodnicy drużyny Gimnazjum Gniew pokazali na co stać gniewską piłkę. Dzięki ogromnemu zapałowi gniewianie zajęli trzecie miejsce na podium wojewódzkiego finału Coca-Cola Cup, który odbył się 8 czerwca br. w Gdyni.

Skate Park

Warto skoczyć na „Weber Skok”! Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku

Dzień 10 maja był prawdziwym świętem nie tylko dla miłośników deskorolki, ale również dla całych rodzin! Okazji do radości było wiele – rodzinny piknik, widowiskowe zawody profesjonalnych Riderów, skoczne zajęcia dla najmłodszych, a także… piękna, wiosenna pogoda.

Turnieje

Weber mistrzem I ligi i… bohaterem balu karnawałowego

W zakończonych rozgrywkach gniewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zespół Weber Gniew miał niejeden powód do dumy. A konkretnie aż trzy powody. Po pierwsze: I-ligowa drużyna Weber Gniew zdobyła tytuł mistrza ligi. Po drugie: najlepszym zawodnikiem ligi został wybrany Bartosz Szweda, zawodnik Webera.

Klub piłkarski

Mikołaj odwiedził naszych juniorów

W tym roku piłkarze z Gniewskich Orłów przekonali się, że sport może mieć też… świąteczne oblicze. Wszystko za sprawą niespodzianki, która spotkała młodych zawodników – podczas treningu odwiedził ich prawdziwy święty Mikołaj! Oprócz dobrego słowa i uśmiechu, święty wręczył wszystkim graczom upominki.