Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników. O dobry nastrój wszystkich bawiących się na pikniku zadbali organizatorzy – Zakład Produkcji Keramzytu Urząd Miasta i Gminy Gniew oraz Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie.

 

Główną atrakcją imprezy były sponsorowane przez nasz Zakład pokazy jazdy profesjonalnych skateboarderów – młodzi uczestnicy zawodów czerpali inspirację z profesjonalistów!

 

Po pokazach okazję do sprawdzenia swoich umiejętności mieli także młodzi riderzy. Na wszystkich skaterów, po intensywnych zawodach, czekał ciepły posiłek ufundowany przez nasz Zakład.

 

Skoczny dzień to nie tylko zawody skateboardingowe. Na mieszkańców Gniewu i okolic organizatorzy, przy współpracy z piękną pogodą, przygotowali sporo rodzinnych atrakcji. Na najmłodsze dzieci czekały dmuchana zjeżdżalnia oraz zabawy przygotowane przez animatorki, a na nieco starsze dzieci – m. in. skoki na eurobungy. Nie zabrakło pysznych poczęstunków, stoisk gastronomicznych czy specjalnego stoiska Zakładu Produkcji Keramzytu, gdzie dorośli mogli dowiedzieć się o zastosowaniu keramzytu oraz otrzymać jego bezpłatne próbki.

 

09.05.2015

Zobacz również:

Zapraszamy na gniewski skatepark 11 maja br.

Niebawem, już po raz szósty, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

Udana inauguracja sezonu na skateparku w Gniewie

W sobotę 12 maja na skateparku w Gniewie jak co roku nie zabrakło atrakcji dla całej rodziny. Zawody profesjonalnych riderów połączone zostały z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.