Wyskocz na weekend do gniewskiego skateparku!

Frontside, backside, kickflip, heelflip – już niedługo każdy mieszkaniec Gniewu będzie mógł przekonać się, co kryje się za tymi nazwami! Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia, na które niecierpliwie czekają pasjonaci deskorolki i nie tylko… 13 maja rusza czwarta edycja Weber Skok!

 

Na huczne rozpoczęcie sezonu na gniewskim skateparku połączone z piknikiem rodzinnym zapraszają organizatorzy – Zakład Produkcji Kruszyw i Gminny Ośrodek Sportu w Gniewie.

Zawody

W majową sobotę skatepark stanie się miejscem, które poprzez zabawę łączy całe rodziny! Jakie atrakcje przygotowano dla gości? Na początku uczestnicy zobaczą brawurowy pokaz trików, skoków i akrobacji w wykonaniu profesjonalnych riderów. Następnie na rampę wkroczą młodzi deskorolkowcy, którzy zmierzą się w zawodach skate przeprowadzonych w dwóch kategoriach wiekowych. Umiejętności zawodników ocenią ich starsi koledzy, występujący na najpopularniejszych turniejach skateboardingowych w Polsce.

 

Wypożyczalnia

Wydarzenie ma również na celu rozwijanie deskorolkowej pasji wśród najmłodszych – każde dziecko będzie mogło wypożyczyć sprzęt i pod okiem doświadczonych instruktorów uczyć się stawiać „pierwsze kroki” na desce.

 

Atrakcje dla wszystkich

Akrobacje i triki na deskorolce to nie wszystko – organizatorzy zaplanowali mnóstwo innych atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki zajęciom prowadzonym przez animatorów, najmłodsi będą mogli poćwiczyć swoją sprawność ruchową nie tylko na desce. Różnorodne gry i zabawy takie jak hopscotch, morska przeprawa, skipery, czy koniki i piłki do skakania, odpędzą nudę i dostarczą mnóstwo radości. Na amatorów skocznej rozrywki jak zwykle czekają też dmuchańce i eurobungee.

Gdy opadną sportowe emocje, uczestnicy wezmą udział w rodzinnym pikniku, podczas którego będą mogli odpocząć, wymienić się wrażeniami, a także spróbować pysznych przekąsek.

 

Zapraszamy

Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku to wydarzenie dla całej rodziny! Po dawce adrenaliny, którą dostarczą pokazy skaterów, na uczestników czeka relaks w miłej atmosferze na pikniku. Połączenie jazdy na deskorolce oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu stanowi idealną propozycję na spędzenie aktywnej soboty w gronie najbliższych – podsumowuje Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu.

 

Zobacz również:
Otwarcie skateparku w Gniewie

Gwiazdka dla skaterów – wielkie otwarcie skateparku w Gniewie

Na ten dzień czekali wszyscy okoliczni skaterzy. 20 grudnia 2013 r. został otwarty pierwszy skatepark na terenie Gniewu. Obiekt zlokalizowany jest przy hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Wyposażony został w minirampę, bank ramp, funbox, quarterpipe, poręcz oraz grinbox.

Weber Skok 2014

Warto skoczyć na „Weber Skok”! Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku

Dzień 10 maja był prawdziwym świętem nie tylko dla miłośników deskorolki, ale również dla całych rodzin! Okazji do radości było wiele – rodzinny piknik, widowiskowe zawody profesjonalnych Riderów, skoczne zajęcia dla najmłodszych, a także… piękna, wiosenna pogoda.

Weber Skok 2015

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników.