Dla Was

Dzień otwarty

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.

Sponsoring

Dzień Dziecka 2016 - Przedszkole w Gniewie

W dniu 3 czerwca 2016 r. na terenie Przedszkola w Gniewie odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę licznie odwiedzili mieszkańcy Gniewu, nie tylko wychowankowie przedszkola, ale całe rodziny. Nasz Zakład tradycyjnie wspierał to wydarzenie.

Dzień otwarty

Aktywne powitanie lata!

11 czerwca, już po raz piąty nasz Zakład otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wbiegnij w lato!” i oprócz tradycyjnego zwiedzania terenów Zakładu, uczestnicy będą mogli aktywnie przygotować się do nadchodzącego lata.

40-lecie Zakładu

Pomagamy odkryć ślady historii „z wczoraj”

Ruszyła już trzecia odsłona konkursu dla uczniów „Dla Gniewu: wczoraj, dziś i jutro”. W tym roku, przed młodymi artystami czeka nowe wyzwanie – zapoznanie się z historią Gniewu sprzed 40 lat i przedstawienie jej w twórczy sposób. Nadesłane prace posłużą do stworzenia księgi wszystkich Gniewian – „Kroniki Gniewskiej Rodziny”.

Rozgrywki

Sezon 2016 - Drużyna powalczy o więcej wygranych!

Po majowych rozgrywkach Weber Szprudowo plasuje się na 8 miejscu w tabeli. W ostatnim meczu drużyna zmierzyła się z Świtem Radostowo z wynikiem 2:1 dla Szprudowa.