Dla Was

Stypendium

Zamknęliśmy I edycję naszego programu stypendialnego

Jesteś uczniem III klasy gimnazjum na terenie gminy Gniew? Interesują Cię przedmioty ścisłe, a na egzaminach gimnazjalnych dasz z siebie wszystko? Wystartuj po lepszą przyszłość – zostań stypendystą naszego programu „Weber Start”!

40-lecie Zakładu

Konkurs "Ja i moje miasto dziś"

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat, kociewskie motywy i gwara – co je łączy? Konkurs „Ja i moje miasto dziś”, w którym dzieci i młodzież przedstawiły swoimi oczami kociewski Gniew. Zabawa była częścią obchodzonego w Gniewie „Roku Tożsamości Kociewskiej”, nad którym honorowy patronat objął Urząd Miasta i Gminy Gniew. 

Warsztaty

Majowe spotkania – warsztaty dla młodzieży

Decyzje, które mogą wpłynąć na przyszłe życie człowieka często podejmuje się już w gimnazjum. Pytania: Jaką szkołę wybrać? Jaki kierunek studiów zapewni stabilną i dobrze płatną pracę? Jakie rodzime firmy warte są uwagi? nurtują każdego młodego człowieka, który stoi przed dokonaniem ważnych, życiowych decyzji np. wyborze uczelni.

Rozgrywki

W juniorach siła!

Sezon 2014/2015  przynosi drużynie 5 miejsce w A klasie, co biorąc pod uwagę młody wiek drużyny jest dużym sukcesem. W rozgrywkach startują dwie drużyny młodzieżowe – junior E2 (rocznik 2005/2006) i Junior F2 (rocznik 2007/2008). Za każdym zwycięstwem drużyny kryje się m.in. doświadczenie trenerów i tak też jest tym razem.

Skate Park

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników.