Dla Was

Klub piłkarski

Świąteczny klimat na boisku

Młodzi zawodnicy z drużyny Gniewskie Orły Szprudowo słyną z piłkarskiego zacięcia a w grę wkładają całe serce. Jednak nawet nasi juniorzy na chwilę zapomnieli o treningu, gdy na boisku pojawił się… święty Mikołaj.

Miasto

Nasz Zakład wyróżniony jako Firma Społeczna Roku 2015

W środę, 16 grudnia na Zamku w Gniewie, podczas IX edycji Gminnej Gali Wolontariatu nasz Zakład został wyróżniony w kategorii Firmy Prospołecznej Roku 2015.

Stypendium

Pomagamy uczniom rozwinąć skrzydła – ruszyła II edycja programu stypendialnego

W tym roku szkolnym gimnazjaliści mogą po raz drugi wystartować po lepszą przyszłość z naszym Zakładem. Wszystko dzięki ufundowanemu przez nas stypendium, które otrzymali czterej najzdolniejsi uczniowie za najlepsze wyniki z próbnej części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego.

Sponsoring

Mikołaj istnieje naprawdę!

4 grudnia Przedszkole w Gniewie opanował świąteczno-mikołajowy klimat i nie przeszkodził w tym nawet brak śniegu za oknem! Tego dnia do przedszkolaków przyszedł prawdziwy Mikołaj, który wręczał dzieciom prezenty i łakocie. W odwiedzinach Mikołaja swój udział miał również nasz Zakład.

Konkursy (Inne)

Laureaci konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”

Tysiące uczestników, setki godzin przygotowywań, trzydziestu dwoje artystów zakwalifikowanych do ostatniego etapu i jeden emocjonujący finał! Szósta edycja konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu” już za nami!