Dla Was

Turnieje

Sport jest dla całej rodziny! Turniej dziecięcej drużyny Weber

Piłka nożna to nie tylko dyscyplina dla dorosłych graczy. Przekonali się o tym uczestnicy festynu rodzinnego pod patronatem naszego Zakładu. Podczas wydarzenia zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji i konkursów nie tylko dla najmłodszych uczestników, ale także dla ich rodziców.

Sponsoring

Święto Malucha w gniewskim przedszkolu

Festyn Rodzinny zorganizowany przez gniewskie przedszkole zakończył się wielkim sukcesem. Świadczyły o tym radosne buzie przedszkolaków, które tego dnia czekało mnóstwo świetnej zabawy. Podczas gdy pociechy bawiły się na całego, rodzice oddawali się pogawędkom przy kawie i ciastku w „Letniej Kawiarence”.

Ekologia

Warto być eko-świadomym!

Znamy zwycięzców VI Gminnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej w Gniewie, którego sponsorem był nasz Zakład. O zwycięstwo rywalizowało 6 drużyn z 5 gminnych szkół, a zadania konkursowe nie były łatwe… Pytania wymagały dużej wiedzy z zakresu życia zwierząt i roślin, uczniowie musieli zmierzyć się również z zadaniami z zakresu ochrony środowiska.

Warsztaty

Młodzi w Gniewie - warsztaty w Zakładzie Produkcji Keramzytu

Co wspólnego może mieć nasz Zakład z gniewskimi licealistami? Podczas zorganizowanych przez nas Dni Otwartych, okazało się, że… wiele. Uczniowie szybko odnaleźli język z naszymi pracownikami i wspólnie zagłębiali tajemnice produkcji keramzytu.

Ekologia

„Nasz bocian” w oczach małych artystów

Jest biały, posiada długi, czerwony dziób, żywi się żabami, a jego przybycie do Polski zwiastuje wiosnę. Bocian biały to jeden z najbardziej znanych i lubianych przez dzieci gatunków ptaków, jest bohaterem piosenek, bajek…, a także konkursu plastycznego, którego sponsorem był Zakład Produkcji Keramzytu.